Kontakt Ugilt Spær A/S​

​Spærafdelingen:

Fabrikschef/salg

Kenneth Jepsen

Direkte: 36986194

Kenneth@ugilt.dk

Konstruktion/salg

Steen Aaen Pedersen

Direkte: 36986193

Steen@ugilt.dk

Konstruktion/salg

Karoline Jensen

Direkte: 36986195

Karoline@ugilt.dk

Konstruktion

Morten Holm

Direkte: 36986196

Mha@ugilt.dk

Kontakt os i dag​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Bogholder:

Hanne Molin Nielsen
Direkte: 36986190
Hanne@ugilt.dk

Administration og økonomi:

Pernille Winther

Direkte: 36986197

Pernille@ugilt.dk


Faktura/kontoudtog
bogholderi@ugilt.dk

Ugilt Savværk A/S
Ugiltvej 462
9870 Sindal
Tlf.: 98 93 30 11
CVR: 10678544
kenneth@ugilt.dk

​Firmainformation

Ugilt Spær A/S

CVR: 40652299

adresseinformation

Ugiltvej 462, 9870 Sindal

Find vej med Google Map

kontaktinformation